Weer aan het Lago Maggiore in april
In april is het rond het Lago Maggiore overdag gemiddeld 17° en 's nachts 7°, met regen op zo'n 11 dagen. Arona is meestal het warmst (18°), Maccagno het koelst (11°).
Gemiddelden in april per plaats
| Plaats | Dag | Nacht | Regendagen (≥1 mm) | Neerslag |
|---|---|---|---|---|
| Piëmontese oever | ||||
| Castelletto Ticino | 18° | 7° | 10 | 132 mm |
| Dormelletto | 17° | 7° | 12 | 140 mm |
| Arona | 18° | 8° | 12 | 140 mm |
| Meina | 17° | 7° | 11 | 154 mm |
| Lesa | 18° | 8° | 11 | 154 mm |
| Belgirate | 18° | 8° | 11 | 154 mm |
| Stresa | 17° | 8° | 12 | 182 mm |
| Baveno | 16° | 7° | 12 | 182 mm |
| Verbania | 17° | 8° | 12 | 182 mm |
| Ghiffa | 18° | 8° | 10 | 155 mm |
| Oggebbio | 17° | 8° | 11 | 148 mm |
| Cannero | 17° | 8° | 11 | 148 mm |
| Cannobio | 17° | 7° | 11 | 142 mm |
| Mergozzo | 17° | 8° | 12 | 182 mm |
| Lombardische oever | ||||
| Sesto Calende | 18° | 7° | 10 | 132 mm |
| Angera | 18° | 8° | 11 | 154 mm |
| Ranco | 18° | 8° | 11 | 154 mm |
| Ispra | 18° | 7° | 10 | 143 mm |
| Brebbia | 18° | 7° | 10 | 140 mm |
| Monvalle | 18° | 8° | 10 | 143 mm |
| Leggiuno | 18° | 8° | 10 | 155 mm |
| Laveno | 18° | 8° | 10 | 155 mm |
| Castelveccana | 17° | 7° | 11 | 148 mm |
| Porto Valtravaglia | 17° | 8° | 11 | 148 mm |
| Brezzo di Bedero | 16° | 6° | 11 | 148 mm |
| Germignaga | 17° | 8° | 11 | 148 mm |
| Luino | 17° | 7° | 11 | 148 mm |
| Maccagno | 11° | 1° | 12 | 144 mm |
| Tronzano | 15° | 5° | 12 | 144 mm |
| Zwitserse oever | ||||
| Locarno | 17° | 7° | 11 | 152 mm |
| Muralto | 17° | 8° | 11 | 148 mm |
| Minusio | 16° | 6° | 12 | 153 mm |
| Tenero | 17° | 7° | 11 | 157 mm |
| Gordola | 14° | 4° | 11 | 157 mm |
| Gambarogno | 15° | 6° | 11 | 148 mm |
| Ascona | 17° | 7° | 11 | 152 mm |
| Ronco s/Ascona | 17° | 7° | 12 | 144 mm |
| Brissago | 15° | 6° | 12 | 144 mm |
| Losone | 16° | 5° | 11 | 152 mm |
| Orselina | 15° | 4° | 12 | 157 mm |
| Ortameer | ||||
| Omegna | 16° | 7° | 13 | 181 mm |
| Nonio | 16° | 6° | 12 | 166 mm |
| Pettenasco | 15° | 5° | 12 | 166 mm |
| Miasino | 16° | 5° | 12 | 161 mm |
| Orta | 17° | 7° | 12 | 166 mm |
| Gozzano | 17° | 6° | 12 | 161 mm |
| San Maurizio d'Opaglio | 16° | 6° | 12 | 161 mm |
| Pella | 16° | 6° | 12 | 166 mm |
Gemiddelden 2016–2025 uit reanalysedata (Open-Meteo). Voor de komende 16 dagen: zie de verwachting. Verwachting →