Weer aan het Lago Maggiore in maart
In maart is het rond het Lago Maggiore overdag gemiddeld 13° en 's nachts 3°, met regen op zo'n 10 dagen. Arona is meestal het warmst (14°), Maccagno het koelst (8°).
Gemiddelden in maart per plaats
| Plaats | Dag | Nacht | Regendagen (≥1 mm) | Neerslag |
|---|---|---|---|---|
| Piëmontese oever | ||||
| Castelletto Ticino | 14° | 4° | 9 | 113 mm |
| Dormelletto | 14° | 4° | 9 | 122 mm |
| Arona | 14° | 4° | 9 | 122 mm |
| Meina | 13° | 4° | 10 | 137 mm |
| Lesa | 14° | 4° | 10 | 137 mm |
| Belgirate | 14° | 4° | 10 | 137 mm |
| Stresa | 14° | 4° | 11 | 162 mm |
| Baveno | 13° | 3° | 11 | 162 mm |
| Verbania | 14° | 5° | 11 | 162 mm |
| Ghiffa | 14° | 4° | 9 | 127 mm |
| Oggebbio | 14° | 4° | 10 | 126 mm |
| Cannero | 14° | 4° | 10 | 126 mm |
| Cannobio | 14° | 4° | 10 | 135 mm |
| Mergozzo | 14° | 4° | 11 | 162 mm |
| Lombardische oever | ||||
| Sesto Calende | 14° | 4° | 9 | 113 mm |
| Angera | 14° | 4° | 10 | 137 mm |
| Ranco | 14° | 4° | 10 | 137 mm |
| Ispra | 14° | 4° | 9 | 120 mm |
| Brebbia | 14° | 4° | 9 | 118 mm |
| Monvalle | 14° | 4° | 9 | 122 mm |
| Leggiuno | 14° | 4° | 9 | 127 mm |
| Laveno | 14° | 4° | 9 | 127 mm |
| Castelveccana | 14° | 4° | 10 | 126 mm |
| Porto Valtravaglia | 14° | 4° | 10 | 126 mm |
| Brezzo di Bedero | 12° | 3° | 10 | 126 mm |
| Germignaga | 14° | 4° | 10 | 126 mm |
| Luino | 13° | 4° | 10 | 126 mm |
| Maccagno | 8° | -2° | 10 | 139 mm |
| Tronzano | 11° | 2° | 10 | 139 mm |
| Zwitserse oever | ||||
| Locarno | 14° | 4° | 10 | 131 mm |
| Muralto | 14° | 4° | 11 | 125 mm |
| Minusio | 12° | 2° | 11 | 125 mm |
| Tenero | 13° | 3° | 10 | 118 mm |
| Gordola | 10° | 0° | 10 | 118 mm |
| Gambarogno | 12° | 2° | 11 | 125 mm |
| Ascona | 14° | 4° | 10 | 131 mm |
| Ronco s/Ascona | 14° | 4° | 10 | 139 mm |
| Brissago | 12° | 2° | 10 | 139 mm |
| Losone | 12° | 2° | 10 | 131 mm |
| Orselina | 11° | 1° | 10 | 130 mm |
| Ortameer | ||||
| Omegna | 13° | 3° | 11 | 158 mm |
| Nonio | 12° | 2° | 11 | 146 mm |
| Pettenasco | 11° | 1° | 11 | 146 mm |
| Miasino | 12° | 2° | 10 | 131 mm |
| Orta | 13° | 3° | 11 | 146 mm |
| Gozzano | 13° | 2° | 10 | 131 mm |
| San Maurizio d'Opaglio | 13° | 2° | 10 | 131 mm |
| Pella | 13° | 3° | 11 | 146 mm |
Gemiddelden 2016–2025 uit reanalysedata (Open-Meteo). Voor de komende 16 dagen: zie de verwachting. Verwachting →